БасыТүркістан облысы
Түркістан облысы
Министр Түркістан облысындағы кесенелерге кірудің неге ақылы екенін түсіндірді
Мәдениет және спорт министрі Арыстанбаб пен Қожа Ахмет Ясауи кесенесіне бағаны министрлік белгілейтінін айтты.
Халықаралық «ЯСАУИТАНУ-2018» байқауы өз мәресіне жетті
Бас жүлде - Түркістан облысының қанжығасында
Түркістан облысында мақтаның тоннасы 200 мың теңгеге көтерілуі мүмкін
Жергілікті зауыттар ақ алтынның бағасын тоннасына 170 мың теңгеден белгілеген болатын. Бәсекелестік ортада мақтаның бағасы 200 мың теңгеге дейін көтеріледі деген болжам бар.
Түркістан облысында 1959 жылы шығарылған қару тәркіленді
Іс-шара барысында түркістандық полицейлер заңсыз 64 қаруды тәркіледі
Түркістан облысының полицейлері сиыр ұрлаған адамды ұстады
Күдікті сиырды сойып, етін сатып жіберген
Түркістанға "Абылай ханның қара жолы" келіп жетті
«Көкшетау-Ақмола-Ұлытау-Түркістан» керуен жолымен жүріп өткен экспедиция қазақ даласының тарихын зерттеген
Мақтааралдық «Жасыл елдің» жастары 55 мың теңге жалақы алады
Жастар жаңадан құрылған ауданның көркеюіне белсенді үлес қосуда.
Отырар жайында жаңа кітап жарық көрді
Отырар өлкесіндегі ежелгі заттық және рухани, мәдени мұралар "Отырар жәдігерлері жинағымен жарық көрді.
Түркістанда қазақ-өзбек достығына арналған жиын өтті
Мереке аясында Түркістан қаласындағы «Локомотив» орталық стадионда қазақстандық «Ордабасы» және өзбекстандық «Пахтакор» командаларының ардагер ойыншылары арасында жолдастық кездесу өтті.
Түркістандықтар өз өнімдерін астаналықтарға арзан бағада ұсынды
Түркістандық шаруалар Астана қаласының 20 жылдық мерекесі аясында осымен 4-ші рет жәрмеңке өткізіп отыр. Осы аралықта Елордаға 14 753 тоннаны құрайтын ауыл шаруашылығы өнімдерінің 28...


